" /> Şeyhsultan Otel

Şeyhsultan Otel

  • Otel Hakkında
  • Odalar
  • İletişim ve Ulaşım
  • Rezervasyon
  • Galeri
  • Sosyal Ağlarda Otelimiz
10. asırda yaşamış büyük evliyalardan olan Sultan Şeyhmus Hazretleri’nin ebedi mekanıyla aynı külliyede bulunan Şeyhsultan Otel 2 suite, 4 aile odası, 38 standart oda olmak üzere toplam 44 odası, 2 si teras 3 restaurantı, cafe, toplantı&seminer salonları,kuaför,market,otopark ve diğer tüm faliyetleri ile siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Tarihi ve eşsiz manevi zenginliği olan sultan şeyhmus türbesi ile yanyana olan otelimiz, bu zata münhasır kerametlerinden olan, otelçocuk sahibi olamayan çiftlerin artık huzurlu ve sağlıklı kalabileceği bir konaklama hizmetini de vermekten bahtiyardır.

Şehir merkezine 13 km mesafede olan otelimiz, özel servislerimizle tarihi Mardin şehrini de keşfedebilirsiniz.

Size hertürlü rahatlığı huzurlu bir ortamda verecek olan otelimiz, sizleri ağırlamaktan onur duyacağımızı belirtiriz.

MİSYONUMUZ

Yaklaşık 1000 yıllık tarihi  manevi zenginlikleri olan sultan şeyhmus hazretlerinin türbesi ile aynı mekanda olan otelimiz, sultan şeyhmus hazretlerine yakışır bir konsept ile buraya ibadet ve ziyarete gelen siz değerli misafirlerimize doğru ve sağlıklı  hizmet vermektir.

Varlığımızın ilk sebebi, bir otel olarak  üst düzeyde kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra, misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak, ibadet ve ziyaretleri sırasındaki hizmetlerde oluşabilecek mahrumiyetleri ortadan kaldırmak, külliyeye (ziyarete) daha iyi hizmet etmek ve bu manevi zenginliklerden olabildiğince herkesin sağlıklı ve huzurlu faydalanmasını sağlamak, muradımız, yaşadığımız maneviyat zenginliğini sizlerle de paylaşmaktır.

Zenginliğimiz bu manevi zenginliğe sahip olmamızdır.

VİZYONUMUZ

Mardin ve Güneydoğu Anadolu’nun inanç turizmini istenilen mevkide olabilmek adına doğru hizmet, sürekli geliştirme ve iyileştirme politikaları uygulayarak sektörde önemli marka olmaktır.

Organizasyonlar

Organizasyonlarınız için farklı kapasite ve ihtiyaçlara cevap verebilecek davet ve toplantı mekânlarımızla hem kurumsal, hem de bireysel müşterilere hizmetler sunmaktayız.cafe

Hizmetlerimiz
Düğün Kokteyl ve Yemekleri
İş Toplantı ve Yemekleri
Mezuniyet Kokteyl ve Yemekleri
Dekorasyonlu veya Dekorasyonsuz Mekan Kiralama
Davetli Karşılama ve Hostes Hizmetleri
Özel Menü Siparişleri
Açılış Organizasyonları
Ekipman destek ve kiralama

Toplantı salonlarımızda, kürsü, mikrofon, ses sistemi, LCD TV, DVD/VCD/CD, flip chart, tepegöz, projeksiyon perdesi, projeksiyon cihazı temin edilmektedir. Printer, fotokopi ve faks hizmetleri resepsiyondan alınabilmektedir.
Organizasyon fiyatlarımız ihtiyaçlarınıza göre belirlenir.

Otelimiz 2 suite, 4 aile odası, 38 standart oda olmak üzere toplam 44 adet odaya sahiptir.

Tel: +90 482 223 10 11

Fax: +90 482 223 10 12

Web: www.seyhsultanotel.com.tr

Mail: info@seyhsultanotel.com.tr

Adres:  Mardin-Diyarbakır Yolu 14. Km, Sultan Şeyhmus Külliyesi, MARDİN

Sosyal Ağlarda Otelimiz yazısı